عنوان : درباره نسخه جدید سایت
 

بسم الله الرحمن الرحیم

به حول و قوه الهی، در ایام بهار قرآن، ماه مبارک رمضان سال 1436 مصادف با تیرماه 1394، نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین قاسمیان به همت دفتر مطالعات اسلامی سبل السلام در دسترس عموم قرار گرفت. نسخه ی موجود، فاز اول این طرح بوده که ان شاءالله در آینده امکانات جدیدی نیز به زیرساخت موجود افزوده خواهد شد.

هدف اصلی در فاز اول، ایجاد پایگاه داده کاملی از مجموعه جلسات تفسیر، سخنرانی ها، برنامه های تلویزیونی، روضه، مناجات و کلیپ های صوتی تصویری بوده است تا با افزودن اطلاعات محتوایی به هرکدام از فایل ها و نیز ارائه پژوهش های کاربردی و موضوعی، امکان دسترسی دقیق تر و ساده تر به فایل ها و محتوای جلسات ایجاد گردد.

آرشیو فایل های صوتی در چهار گروه تفسیر قرآن، سخنرانی ها، دروس حوزوی و آرشیو صوتی در سایت قرار گرفته است:

* تفسیر قرآن: شامل فایل صوتی تمامی جلسات تفسیر قرآن از سال 87 می باشد که به مرور اطلاعات مربوط به موضوعات اصلی و فرعی، سور مورد بحث، کلمات کلیدی و متن جلسات نیز به محتوای هر جلسه اضافه خواهد شد.

* سخنرانی ها: شامل فایل صوتی سخنرانی های مناسبتی و سایر جلسات سخنرانی از سال 1390 تا محرم 1393 (جلسات کشور سوییس) و ماه مبارک رمضان و فاطمیه 1394 می باشد که اطلاعات مربوط به این جلسات و جلسات آینده نیز به مرور در سایت قرار خواهند گرفت.

* دروس حوزوی: شامل فایل صوتی کلاس دروس حوزوی که طی روزهای آینده در سایت قرار خواهند گرفت.

* آرشیو صوتی: شامل فایل های قرائت قرآن، ادعیه، روضه، مناجات، مدح و سایر کلیپ های صوتی موضوعی می باشد که طی سال های گذشته توسط استاد ارائه شده و با برگزاری جلسات جدید به محتوای این بخش افزوده خواهد شد.

آرشیو تصویری سایت نیز شامل برنامه های تلویزیونی و کلیپ های تصویری می باشد که در بخش مجزایی در دسترس قرار می گیرند.

بخش جستجوی سایت که با تکمیل محتوای جلسات در دسترس قرار خواهد گرفت، با هدف تسهیل در یافتن محتوای مدنظر از طریق جستجو در عناوین جلسات، محل و زمان برگزاری، کلمات کلیدی، سوره مورد بحث، متن جلسات و ... تعبیه شده است.

در بخش گزیده ها، موضوعی که به فراخور مناسبت یا شرایط از اولویت بالاتری برخوردار بوده به صورت مجزا مورد بررسی قرار گرفته و ارائه خواهد شد.

پرونده ها بخش دیگری از بخش های اصلی سایت می باشد. دو موضوع فرهنگ جهادی و امت واحده اسلامی پرونده های اصلی و دائمی سایت می باشند که در کنار پرونده های موضوعی و مناسبتی با استفاده از محتوای جلسات تفسیر قرآن، سخنرانی ها، کلام بزرگان و ... به بررسی تخصصی موضوعات دائمی و مناسبتی مورد بحث می پردازند.

از طریق بخش محصولات فرهنگی می توانید محصولات مدنظر خود را سفارش دهید. با تکمیل اطلاعات شخصی، با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم جهت ارسال موارد مورد درخواست انجام خواهد پذیرفت.

برنامه جلسات آینده به صورت خلاصه در صفحه ی اصلی سایت قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی این بخش، جزئیات مربوط به این جلسات در اختیار قرار می گیرد.

از طریق منوی تماس با ما، می توانید مطالب مدنظر خود را در سه قالب ارتباط مستقیم با حجت الاسلام قاسمیان، انتقادات و پیشنهادات و مشکلات فنی به مدیریت سایت ارائه نمایید. توضیحات مربوط به هر کدام از این بخش ها در صفحه تماس با ما قرار گرفته است که تقاضا می کنیم پیش از ارسال متن، مطالعه نمایید.

یادآوری می گردد که سایت حاضر، نسخه اولیه و فاز اول سایت می باشد. لطفاً در صورت وجود هرگونه مشکل در امکانات سایت یا فایل های بارگذاری شده، موارد را در بخش تماس با ما اعلام نمایید. هم چنین از پیشنهادات و تجارب مخاطبان گرامی جهت بهبود سایت و ایجاد تغییرات در نسخه های آینده ی سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی، اطلاع رسانی و ... استقبال می کنیم. ضمناً در صورتی که تمایل به همکاری در امورات سایت (به روز رسانی، پژوهشی، هنری گرافیکی، شبکه های اجتماعی مجازی و ...) دارید از طریق صفحه تماس با ما اعلام نمایید.


و من الله التوفیق

دفتر مطالعات اسلامی سبل السلام

 


آرشیو محتوا : بازتاب : آرشیو :
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن متعلق به دفتر مطالعات اسلامی سبل السلام می باشد.
هرگونه استفاده تجاری از مطالب و آرشیو این سایت غیرمجاز بوده و هرگونه نسخه برداری جهت مقاصد غیراقتصادی، با ذکر منبع (qasemian.ir) بلامانع می باشد.
پرونده ها درباره سبل السلام تفسیر قرآن کریم
امت واحده درباره حجت الاسلام قاسمیان منبرها و سخنرانی ها
فرهنگ جهادی پیوندها آرشیو صوتی
  محصولات فرهنگی دروس حوزوی
  برنامه جلسات آرشیو تصویری